Click!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ

Previous Επόμενο
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΓΑΚΗΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ 11.06 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΓΑΚΗΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ 11.06 Ο ταλαντούχος και πολλά υποσχόμενος Στέλιος Λεγάκηςέρχεται με νέο κο... READ_MORE
Ο Κωνσταντίνος Αργυρός στην Panik Platinum Ο Κωνσταντίνος Αργυρός στην Panik Platinum Η Panik Platinum και ο CEO της Panik Entertainment Group, Γιώργος Αρ... READ_MORE
Το πρώτο single από τον Δημήτρη Αβραμόπουλο μόλις έφτασε και έχει τίτλο «Φταίω Εγώ». Το πρώτο single από τον Δημήτρη Αβραμόπουλο μόλις έφτασε και έχει τίτλο «Φταίω Εγώ».   Ο Δημήτρης Αβραμόπουλος που αγαπήθηκε για την υπέροχη φωνή του κα... READ_MORE
Γυρίσματα… εν πλω για τους REC! Το νέο τους summer hit μας ταξιδεύει στα ελληνικά νησιά! Γυρίσματα… εν πλω για τους REC! Το νέο τους summer hit μας ταξιδεύει στα ελληνικά νησιά! Καλοκαιρινή μουσική, στίχοι που θα αποτελέσουν βέβαιη επιτυχία και μ... READ_MORE
ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΘΕΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΘΕΣΤΗΡΙΩΝ - ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΡΜΠΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΘΕΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΘΕΣΤΗΡΙΩΝ - ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΡΜΠΑΣ Α Ν Θ Ε Σ Τ Η Ρ Ι Α Σε όλα σχεδόν τα ΑΝΘΕΣΤΗΡΙΑ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ είχε χρησ... READ_MORE
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΛΤΗ -  ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ Τ' ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΛΤΗ - ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ Τ' ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ Η ταλαντούχα Χριστίνα Σάλτη κυκλοφορεί το νέο της τραγούδι από τη Pa... READ_MORE
JOHNNY - Ανερχόμενος και πολλά υποσχόμενος! JOHNNY - Ανερχόμενος και πολλά υποσχόμενος! Ο Johnny κινείται σε pop – rock ρυθμούς READ_MORE
Stavento  «Μικρέ μου Δυναμίτη»  Στίχοι – Μουσική Μιχάλης ΜΕΘ Κουϊνέλης Stavento «Μικρέ μου Δυναμίτη» Στίχοι – Μουσική Μιχάλης ΜΕΘ Κουϊνέλης   Νέο τραγούδι – νέα επιτυχία από το πολύαγαπημένο group!!! READ_MORE
Χρήστος Λάβδας Χρήστος Λάβδας " Άσπρο πάτο "μια υπέροχη ρούμπα με όλα τα συστατικά της επιτυχίας . Ο Χρήστος Λάβδας κατάγεται από τη Νότια Εύβοια, σπούδασε κλασσικό τρ... READ_MORE
Τάνια Καρρά | Ανοιχτή Πληγή | ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟ 23.04 Τάνια Καρρά | Ανοιχτή Πληγή | ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟ 23.04 H PANIK PLATINUM & H ICON MUSIC παρουσιάζουν την Τάνια Καρρά. READ_MORE
Αλέκος Ζαζόπουλος | «Αεροπλάνο» Αλέκος Ζαζόπουλος | «Αεροπλάνο» Η μεγάλη αυθεντική λαϊκή φωνή του Αλέκου Ζαζόπουλου συναντάται καλλι... READ_MORE
Η Ευά Μπάιλα στο δυναμικό της SPIN RECORDS! Η Ευά Μπάιλα στο δυναμικό της SPIN RECORDS!     Με ένα πολύ δυναμικό τραγούδι η Εύα Μπάιλα ξεκινάει τη συνεργα... READ_MORE
Θέλει η αγάπη τρέλα - Λευτέρης Κιντάτος Θέλει η αγάπη τρέλα - Λευτέρης Κιντάτος Τρία χρόνια μετά τη συμμετοχή του στο talent show «The Voice», όπου ... READ_MORE
ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΩ|ΤΟ ΝΕΟ ΒΙΝΤΕΟΚΛΙΠ ΤΟΥ STAN ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΙΣΛΑΝΔΙΑ,Κ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΩ|ΤΟ ΝΕΟ ΒΙΝΤΕΟΚΛΙΠ ΤΟΥ STAN ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΙΣΛΑΝΔΙΑ,Κ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ Σε μια από τις πιο εντυπωσιακές τοποθεσίες της Βόρειας Ευρώπης γυρίσ... READ_MORE
Ο μοναδικός Ηλίας Βρεττός όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί. «Κατάλαβέ το» Ο μοναδικός Ηλίας Βρεττός όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί. «Κατάλαβέ το» Μετά την ολοκλήρωση των πετυχημένων εμφανίσεων στο Vertu Live Club, ... READ_MORE
ΝΙΚΟC  ΡΩΜΑΝΟC - ΝΙΚΟC ΡΩΜΑΝΟC - "ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ" Ο Νίκοc Ρωμανόc, ο τραγουδιστής που τον  αποκαλούν φαινόμενο READ_MORE
Άρης Μακρής «Τα Σπάσαμε» Άρης Μακρής «Τα Σπάσαμε» Ο πολυτάλαντος Άρης Μακρής κυκλοφορεί το νέο του τραγούδισε αποκλεισ... READ_MORE
Νίκος Κερκένης: Ο πυροσβέστης που έβαλε φωτιά στο The Voice, έκαν videoclip με την Σοφία Μανωλάκου! Νίκος Κερκένης: Ο πυροσβέστης που έβαλε φωτιά στο The Voice, έκαν videoclip με την Σοφία Μανωλάκου! Ο Νίκος Κερκένης είναι ο τραγουδιστής που πήρε τις καλύτερες κριτικέ... READ_MORE
Πάνος Κιάμος  –  Νίκος Κουρκούλης και η Χριστίνα Σάλτη: Ξανά στο «Club 22»!!! Πάνος Κιάμος – Νίκος Κουρκούλης και η Χριστίνα Σάλτη: Ξανά στο «Club 22»!!! Πάνος Κιάμος  –  Νίκος ΚουρκούληςΞανά στο «Club 22»!!! ...είστε έ... READ_MORE
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΥΡΙΖΩ ΣΕΛΙΔΑ NEW PANIK SMASH HIT ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΥΡΙΖΩ ΣΕΛΙΔΑ NEW PANIK SMASH HIT   Το Απόλυτο Pop Icon Βαγγέλης Κακουριώτης, μετά την επιτυχία «Χρυσ... READ_MORE
Θέμης Αδαμαντίδης γιατί «Επιβάλλεται» Θέμης Αδαμαντίδης γιατί «Επιβάλλεται» Οι συστάσεις είναι περιττές για τον καλλιτέχνη με την τεράστια φωνή,... READ_MORE
ΝΕΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΕΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ "ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ" Φεβρουάριος... ο πιο ερωτικός μήνας  και ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ στέλ... READ_MORE

Ο Δημήτρης Αβραμόπουλος που αγαπήθηκε για την υπέροχη φωνή του και έκανε ρεκόρ

στις ψηφοφορίες του κοινού μέσα στο Rising star του Antenna μας παρουσιάζει το πρώτο του τραγούδι με την Heaven Music.
«Φταίω Εγώ» είναι ο τίτλος του νέου τραγουδιού από το δημιουργικό δίδυμο των επιτυχιών τον Κυριάκο Παπαδόπουλο στη μουσική και τον Ηλία Φιλίππου στίχους. Αφού έκλεισε ο κύκλος της παρουσίας του στο talent show, τώρα ανοίγει ο μεγαλύτερος της ζωής του για μια δυνατή πορεία με δικά του τραγούδια στη δισκογραφία.

Η δυναμική φωνή και ο χαρακτήρας του που τον έκαναν τόσο αγαπητό στον κόσμο είναι τα μεγαλύτερα εφόδια για να χαράξει μια μουσική διαδρομή γεμάτη επιτυχίες.
Το νέο single «Φταίω Εγώ» του Δημήτρη Αβραμόπουλου κυκλοφορεί από την Heaven Music.

Απολαύστε το νέο Single «Φταίω Εγώ»  ΕΔΩ:AQUARIUS  FM 105.5

Share

NOW ON AIR

Facebook

***STUDIO MONTAZ***